Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi İspanya

Barselona'nın En Kaliteli Üniversiteleri

Castelldefels Sosyal Bilimler Üniversitesi (CSSS), Avrupa’nın girişimcilik başkenti olarak da bilinen dinamik Barselona şehrinde bulunmaktadır. Barselona’nın canlı atmosferi ve yoğun etkinlik takvimi, profesyonel ve kişisel gelişim açısından benzersiz fırsatlar sunmaktadır. İnovasyon, yeni buluşlar, bilgi üretimi ve uzmanlık alanlarında gelişime odaklanan CSSS, güçlü bir karma öğrenim müfredatı sunmaktadır.

Son teknoloji e-öğrenim platformu ile sınıflarda birebir eğitim kültürü CSSS'te mükemmel bir denge oluşturmuştur. CSSS öğretim üyeleri yenilikçi düşünen tecrübeli eğitimciler olmanın yanı sıra uzmanlık alanlarımızda değişimin öncüleridir. CSSS, faaliyetlerini son derece yetkin bir akademik ve idari personelle yürütmektedir.

CSSS’te eğitim alan öğrenciler, akademik olanakların yanı sıra muazzam kültürel etkinlik seçeneklerinden de faydalanırlar ve bu sayede kritik düşünme becerilerini geliştirerek sosyal katılım konusunda da büyük aşama kaydederler. CSSS, öğrencilerini dünya arenasında değişim başlatan oyuncular olarak yetiştirme vizyonuyla faaliyet gösteren yenilikçi bir üniversitedir.

Paylaş:

Bölümler

İşletme Yönetimi
Pazarlama Ve Satış
Turizm Yönetimi
Dijital Pazarlama Ve Sosyal Medya
Sağlık Hizmetleri Yönetimi
Uluslararası İş İlişkileri
Uluslararası İşletme Yönetimi
Veri Bilimi Ve İş Analitiği

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

Yorumunuz onay sonrası yayınlanacaktır.

Yıldız
Onaylanmış Üniversite

Hemen Bilgi Alın

Hızlı Mesaj Gönder

Hızlı Mesaj Gönder

Hemen Başvur

Hemen Bilgi Alın

ÜCRETSİZ yurtdışı eğitim danışmanlığı almak için, formu hemen doldurun !
Tecrübeli danışmanlarımız size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır!

Kullanıcı İşlemleri